Anasayfa > Kurumsal > Hakkımızda

 

Hakkımızda

Firmamız kurucusu Hüseyin Kışlakcı yurt içi ve yurt dışında çeşitli büyük projelerde çalıştıktan sonra edindiği tecrübe ve kalite anlayışını paylaşmak için SAUBER firmasını 2015 yılında kurulmuştur.

  Ekim 2017 itibariyle firmamız SAUBER YAPI YALITIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak yeni ünvan alarak büyümeye devam etmektedir.

Özellikle yapılarda su yalıtımı konusunda uzmanlaşan firmamız sektörün en iyisi olma yolunda hızla ilerlemektedir.Su yalıtım sektörüne yönelik yapılan AR-GE çalışmalarımız sonucunda kendi imalatımız olan su yalıtım kimyasallarının ve tesisat temizleme ve koruyucu kimyasalların hem satış hem de uygulamasına başlanmıştır. 


Vizyonumuz

Kaliteli ürün standardımızı en üst seviyeye de tutmak,

Ürün ve uygulama hakkında müşterilerimize dürüstlüğümüzden ve kalitemizden ödün vermeden, müşteri  güvenini  en yüksek düzeye çıkarmak.

 

Misyonumuz

Alışılagelimiş  doğaya ve insanlara zararlı, yanıcı, kısa ömürlü yalıtım ürünleri yerine, doğa dostu, üretiminden kullanımına kadar zararlı kimyasallar bulundurmayan, uzun ömürlü ve kaliteli ürünleri müşterilerimize sunmak.

 

Hedeflerimiz

Ürünlerimiz ile ilgili ar-ge çalışmalarını daha da arttırmak,yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda

Ürünlerimizle firmamızı ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek.

Ürünlerimizin kullanım alanlarını genişletmek.

Marka İtibarını ve güvenini  en yüksek düzeye çıkarmak.

Bize Ulaşın

03129450476

05326589706

Söğütözü Mah. Söğütözü Cad. Koç İkiz Kuleler No:2/A Kat:3 Daire:9 - 06530 Çankaya - Ankara

Copyright 2024 - Sauber Yalıtım, Yapı ve Tesisat Kimyasalları